Kärdla Kool osales arendusprogrammis 2021 - 2024 21. mai Vivian Tülp

15. mail tähistati Tallinna Ülikooli ja Eesti Hariduse Kvaliteediagentuur - HAKA koostöös kolm aastat väldanud kooliarendusprogrammi pilootkoolide pidulikku lõppu, millega koolid panid koma oma arenguteel.

Minikonverentsil tehti koos koolide meeskondade, kooliarendusmentorite ja ülikooli esindajatega pikast teekonnast kokkuvõtteid ning arutleti muutuste koostöise eestvedamise õppetundide üle. Muu hulgas räägiti koosõppimise võlust ja valust ning sellest, kuidas saada samm-sammult tõenduspõhisemaks.

Tõdeti, et areng on olnud kohati ka pingeline, kuid investeeritud aeg on olnud mõjus ja uusi väärtusi loov.

Kärdla Kooli fookuses on olnud õpetajate ühise õppimise kaudu õpilaste õpioskuste arendamine.

Sel aastal lõpetasid kooliarendusprogrammi esimesed viis osalenud kooli – Holstre Kool, Käru Põhikool, Kärdla Kool, Paistu Kool ja Vara Põhikool.

#KärdlaKool #TallinnaÜlikool #HAKA #muutustejuhtimine #tõenduspõhisus #koostöö

#KärdlaKool #TallinnaÜlikool #HAKA #muutustejuhtimine #tõenduspõhisus #koostöö