Õppetöö

Pikapäevarühm

Dokumendid

Lapsevanema avalduse alusel on 1. - 4. klassi õpilastel võimalus osaleda pikapäevarühmas, kus õppimine vaheldub puhkeajaga, mis veedetakse eelistatuna õues. Õpilasi juhendavad pikapäevarühma õpetajad ja teised koolitöötajad. Rühmade suurused ja tegevuste ajakava kehtestab direktor õppejuhi ettepanekul.

Pikapäevarühm alustab tööd 09.09.19. Pikapäevarühm on mõeldud 1-4. klasside õpilastele.

Avalduse saab klassijuhatajate käest. Ootame neid tagasi hiljemalt 4. septembriks.

Pikapäevarühmade nimekirjad kinnitab direktor õppealajuhataja ettepanekul. Ühes rühmas võib õpilasi olla kuni 24 last. 2019/2020 õppeaastal alustavad tööd kaks pikapäevarühma. Avaldusi võivad lapsevanemad esitada kogu õppeaasta vältel ja uusi õpilasi võetakse rühma vabade kohtade olemasolul.

Pikapäevarühmad alustavad mängu-ja õuetegevustega, millele järgneb söömine koolisööklas ja õppimine/vaiksed tegevused. Õpetajad suunavad ja juhendavad õpilasi õppimisel, kuid õppetükke teevad lapsed kohapeal iseseisvalt. Vahel võib laps olla koolipäevast nii kurnatud, et koolimajas ta õppida ei jaksa ning vajab aega lihtsalt olemiseks-puhkamiseks. Seetõttu palume lapsevanematel lapse kodutööd ise üle vaadata.

Pikapäevarühmast varem lahkumine on võimalik vaid lapsevanema nõusolekul. Pikapäevarühma üldmobiili number on 53226231.

Esmaspäeval
kell 07:45 - 8:45 hommikuring 1.kl õpilastele, kes ootavad teist tundi (ruum 6, vana maja I korrus). Õpilastega tegeleb õpetaja Vilma Tikepruu
kell 13:00 - 15:00 pikapäevarühmad 1. - 4. kl (ruumid 6 ja 7, vana maja II korrus). Õpilasi juhendavad õpetajad Helen Tammeveski ja õpetaja Hojat Ait

Teisipäeval