Ilusat suve! 13. juuni eliisa.liias

Üks kooliaasta on taas läbi saanud. Nüüd ei kahtle vist keegi, et õppida on võimalik igal pool, igal ajal ja erineval viisil. Suur tänu kõikidele - saime suurepäraselt hakkama. Nüüd on aeg puhata!

Siinkohal meenuvad Riine Pajusaare laulusõnad:
Suvi tuli tuppa ja lapsed läksid õue, jalgratas hüüdis - vabadus!
Suvi tuli linna ja lapsed läksid maale, õpetaja hüüdis - vabadus!

Mis siis muud, kui suvi tuli kooli ja aasta jälle läbi, direktor hüüdis – vabadus!

Ilusat suve!

Margit Kagadze
Kärdla Põhikooli direktor

Fotod tegi: Erkki Teras

Ühendkoor (Kärdla Põhikooli mudilaskoor, Kärdla Põhikooli lastekoor ja Kärdla kooli õpetajad).
Dirigent Raili Kaibaldi juhendamisel esitas Mari Kalkuni laulu "Elukoor". Solist Carmen - Cassandra Kärtner.

Siinkohal meenuvad Riine Pajusaare laulusõnad:
Suvi tuli tuppa ja lapsed läksid õue, jalgratas hüüdis - vabadus!
Suvi tuli linna ja lapsed läksid maale, õpetaja hüüdis - vabadus!

Ilusat suve!

Margit Kagadze