Erasmus+ projekti tegevused Kreekas 09. oktoober Geilin Valk

Sel nädalal, 7.-12. oktoobril, viibivad meie kooli õpilased Adele Elise Remmelg (7. klass) ja Delis Sinilaid (8. klass) ning õpetajad Reet Sauer ja Evelyn Reintam Kreekas, Kreeta saarel asuvas koolis 13ο Γυμνασιο Ηρακλειου, kus toimub järjekorras teine rahvusvaheline õppekäik, mis viiakse ellu Erasmus+ koostööprojekti „What’s Out There“ raames.

Nädala jooksul õpivad ühiselt keskkonna ja loodushoiu alaseid teemasid ning avastavad seoseid päris-elu looduskeskkonnaga õpilased ja õpetajad projekti partnerkoolidest Kreekast, Horvaatiast, Taanist ja Eestist.