Новости

Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar "Liikumine, õppimine ja heaolu" 21. ноября eliisa.liias

15.-16. novembril toimus Tartu Ülikooli liikumislabori eestvedamisel Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar "Liikumine, õppimine ja heaolu". Meie koolist käisid sügisseminaril rütmikaõpetaja Maigi Taelma ja matemaatikaõpetaja Katrin Rõigas. Esimene päev möödus ERMis õues õppides, erinevates aktiivsetes ainetundides osaledes ning osa saades Vaikuseminutitest. Teisel päeval tutvuti Tartu Hansa Kooliga ja Tabivere kooliga, kus jagati kogemusi KLAPP-matkade programmist ning toredatest ettevõtmistest Liikuma Kutsuva Koolidena.
Aitäh korraldajatele mõnusate, avardavate ning aktiivsete päevade eest!

Aitäh korraldajatele mõnusate, avardavate ning aktiivsete päevade eest!