Huvitund "Keskkonnasõbrad" 18. октября stiina.kutt

Sel õppeaastal toimub Erasmus+ projekti "What's Out There" raames Kärdla Koolis huvitund "Keskkonnasõbrad," mis koondab looduse ja keskkonna huvilisi noori, kellega koos projekti kohalikud koolitegevused ellu viime.

Ühiselt õpime looduse ja keskkonna kohta, toimetame õues ja koolimajas, jälgime sademete hulka ja temperatuuri muutust kuude lõikes ning looduse tsüklite vahetust koolihoovis. Muuhulgas oleme sel sügisel ühiselt näiteks ka rabas jõhvikaretkel käinud ja õunauputuse ajal õunamoosi keetnud. Neljapäeval, 17. oktoobril, vaatasime pilte ja kuulasime muljeid rahvusvahelise projekti õppekäigu kogemustest Taanis  ja Kreekas. Huvitunni 2 aktiivset osalejat sõidavad kaasa projekti õppekäigule Horvaatiasse tuleval kevadel, samas on palju põnevat plaanis ka meie koolis kohapeal - sealhulgas maailmahariduse nädal, veepäev, Läänemere päev ning rahvusvaheliste külaliste võõrustamine Kärdla Koolis veeburaris 2025.

Huvilised 6.-9. klassist on teretulnud huvitunniga liituma!

Huvitundi juhendavad Maris Kriggulson ja Stiina Kütt.

Huvilised 6.-9. klassist on teretulnud huvitunniga liituma!

Huvitundi juhendavad Maris Kriggulson ja Stiina Kütt.