Võõrustame rahvusvahelisi kolleege Lätist, Hispaaniast ja Türgist 22. veebruar eliisa.liias

Võõrustame 19.-23. veebruaril Kärdla Põhikooli eestvedamisel ellu viidava Erasmus+ projekti "Empowered in Inclusion" raames rahvusvahelisi kolleege Lätist, Hispaaniast ja Türgist.

Teisipäeva hommikupoolikul keskenduti heaolu ja koolirõõmu loomise võimalustele läbi erinevate praktikate, mille abil omakorda võiksime suurendada osalevates organisatsioonides ka kaasatust ja motivatsiooni. Päev algas joogatunniga ning jätkus vastlapäeva matkaga läbi lumise Kärdla koos Kärdla kooli õpilastega. Kaasatuse maailmakohvikus alustati arutelusid mitmekesisuse toetamise, motivatsiooni suurendamise, edukate õpilaste kaasamise ning tugispetsialistide ettevalmistuse ja rakendamise teemal. Päeva mahtus külastus ja tutvumine Kärdla noortemajaga ning Sotsiaalkeskusega, külastati Jääk&Praak töötuba. Õhtul liitusid ka meie rahvusvahelised külalised Hiiumaa muuseumi Pikas majas toimunud vastlapäeva tähistamisega.