Uudised

Vastlapäeva kümnevõistlus Kärdla Põhikoolis 04. märts eliisa.liias


Vastlapäev on küll möödas, kuid tänane päev oli meie koolis täis vastlalist liikumisrõõmu. Üheksandad klassid pakkusid kooliperele vahetundides võimalust lustida vastlapäevalises kümnevõistluses. Ennast sai proovile panna kotijooksus, tõukeratta vigursõidus, paberlennukite lennutamises, läbi tõkke jooksus, saalihoki slaalomis ja mitmel muul põneval alal.
Õpilaste tagasiside oli et ootavad juba järgmise aasta vastlapäeva ja sama toredaid vahetunde.

Vastlapäev on küll möödas, kuid tänane päev oli meie koolis täis vastlalist liikumisrõõmu. Üheksandad klassid pakkusid kooliperele vahetundides võimalust lustida vastlapäevalises kümnevõistluses. Ennast sai proovile panna kotijooksus, tõukeratta vigursõidus, paberlennukite lennutamises, läbi tõkke jooksus, saalihoki slaalomis ja mitmel muul põneval alal.
Õpilaste tagasiside oli et ootavad juba järgmise aasta vastlapäeva ja sama toredaid vahetunde.