Uudised

Vaimse tervise heaks 09. november Geilin Valk


8. novembril osalesid Kärdla Kooli 6. - 7. klassid maakondlikul ennetuspäeval. Kärdla Kultuurikeskuses toimusid maailmakohviku-formaadis aruteluringid teemal „Mina ise ehk enesehoid“. Noored liikusid laudkondades (vaimne tervis, sotsiaalne heaolu ning kriis) ning igat lauda juhtis konkreetse valdkonna spetsialist.

 

Ennetuspäeva üldeesmärk oli mõista ning kaardistada, millised on meie noorte teadmised vaimsest tervisest ning enesehoiust, et juba uuel aastal liikuda edasi jätkutegevusega.

 
Korraldusmeeskonna moodustasid Hiiumaa noortekeskuste noorsootöötajad, Kõpu noortekodu spetsialistid, PPA (Katre Nõmmerga, Lya Lepp ja Helle-Triin Nisumaa) ning Hiiumaa vald. Lauajuhtideks olid Kristel Pisa, Kädu Aasma, Meelis Juhandi, Svetlana Reinmets, Martin Kõmmus, Helen Tammeveski, Merike Randma, Marko Soontalu, Mari-Liis Leivalt ja Pille Näksi. Päeva juhtis Tea Martin.

 

Aitäh, et meie kooli noored said osa olulisest sündmusest.

8. novembril osalesid Kärdla Kooli 6. - 7. klassid maakondlikul ennetuspäeval. Kärdla Kultuurikeskuses toimusid maailmakohviku-formaadis aruteluringid teemal „Mina ise ehk enesehoid“. Noored liikusid laudkondades (vaimne tervis, sotsiaalne heaolu ning kriis) ning igat lauda juhtis konkreetse valdkonna spetsialist.

 

Ennetuspäeva üldeesmärk oli mõista ning kaardistada, millised on meie noorte teadmised vaimsest tervisest ning enesehoiust, et juba uuel aastal liikuda edasi jätkutegevusega.

 
Korraldusmeeskonna moodustasid Hiiumaa noortekeskuste noorsootöötajad, Kõpu noortekodu spetsialistid, PPA (Katre Nõmmerga, Lya Lepp ja Helle-Triin Nisumaa) ning Hiiumaa vald. Lauajuhtideks olid Kristel Pisa, Kädu Aasma, Meelis Juhandi, Svetlana Reinmets, Martin Kõmmus, Helen Tammeveski, Merike Randma, Marko Soontalu, Mari-Liis Leivalt ja Pille Näksi. Päeva juhtis Tea Martin.

 

Aitäh, et meie kooli noored said osa olulisest sündmusest.