Ülikoolid pakuvad õpilastele tasuta e-kursuseid eksamiteks valmistumiseks 16. veebruar eliisa.liias

Nii põhikooli- kui ka gümnaasiumilõpetajad saavad end registreerida Tallinna Ülikooli, Tartu Ülikooli ja TalTech - Tallinna Tehnikaülikooli korraldatavatele tasuta e-kursustele, mis on mõeldud lisatoena koolides läbiviidavale õppetööle.

Lisaks eesti keele, kitsa ja laia matemaatika ja inglise keele kursustele saab tänavu eksamiteks ülikoolide abiga valmistuda nii põhikooli kui ka gümnaasiumi keemias ja füüsikas ning põhikooli õpilased ka eesti keel teise keelena aines. Kokku 11 ettevalmistavat veebikursust.

Täpsema info kursuste toimumisaegade, registreerumise jms kohta leiab harno.ee/ulikoolide-opitugi