Üleeuroopalise koolispordipäeva tähistamine 30. september regina.saar

27. septembril, tähistas Kärdla põhikool üleeuroopalist koolispordipäeva pallilahinguga, kus pesapallis oli vastamisi kooli töötajad ja lõpuklassid ning võistlejaid ergutasid 7.-9. klasside õpilased ja aineõpetajad. Mäng oli kaasahaarav ja ei tahtnud kuidagi lõppeda. Tulemus 9:2 kinnitas, et täiskasvanud suudavad noortele eeskujuks olla. Õpilased seevastu näitasid üles entusiasmi teinekord uuesti platsile tulla ja siis ei ole kindel, kuidas seisud kujunevad. Tundub, et avada tuleb sportlik huviring kollektiivile, et heas vormis püsida.
Üleeuroopalise koolispordipäeva eesmärgiks on jagada koolinoorte hulgas liikumisrõõmu ja kutsuda üles ka lapsevanemaid ja kogukonda olema kehaliselt aktiivsed.