Turvalisuse Kompass 26. mai eliisa.liias

Teisipäeval toimus Hiiumaa koolide 6. ja 7. klassidele põnev ohutuspäev Turvalisuse Kompass, millest said osa ka Kärdla Kooli õpilased!

Lapsed õppisid erinevates ohuolukordades toime tulema, samuti jagati eluks vajalikke teadmisi nt prügisorteerimine, hammaste tervis, looduses liikumine ja matkatarkused.

Päeva korraldasid ja viisid läbi Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Elektrilevi, Transpordiamet, Keskkonnaamet, RMK, Hiiumaa vald, Kaitseliit, Naiskodukaitse, Noored Kotkad ja Kodutütred, Kadri Hambaravi ja Kärdla Sadam.

Suur-suur aitäh korraldajatele!

Suur-suur aitäh korraldajatele!