Toimus taas õpetajate õpiring 17. jaanuar Geilin Valk

Kärdla Kooli üheks eesmärgiks on aidata õpilastel arendada õppimise oskust - olla õpihimuline! Seda arendavad endas ka õpetajad, sh läbi koos õppimise.

17. jaanuaril toimus õpilastel iseseisva õppimise päev. Samal ajal kogunesid õpetajad koolimajja ühisesse õpiringi. Seekord keskendusime erinevatele õpistrateegiatele ja sellele, kuidas saame õpilasi ärgitada neid sihipäraselt kasutama.

Aitäh seekordsetele õpiringi eestvedajatele: Stiina Kütt, Kädu Aasma, Evelyn Reintam, Kristel Vanjuk