Tamperes toimus kolme koori ühiskontsert 14. mai Vivian Tülp

9.-11. mail toimus Kärdla Kooli lastekoori kontsertreis Soome. Tegemist oli koostööprojektiga, mis sai alguse juba paar aastat tagasi, mil võõrustasime Hiiumaal Pirkanmaan muusikakooli lauljaid. Nüüd oli meie kord teha vastuvisiit Tamperre.

Kontsert toimus Pispalani kirikus, kus astusid üles kolm koori. Kärdla Kooli lastekoor dirigent Raili Kaibald juhatamisel ning Pirkanmaan muusikakooli lastekoor Tactus ja noortekoor Sympaatti dirigent Emmi Kleemola juhatamisel. Arvo Pärdi loomingut esitasid klaveril Raili Kaibald ("Memme musi") ja Helga Kaibald ("Ukuaru valss"). Kontserdi lõpetas Lydia Koidula "Ema süda" kolme koori ühisetteastena ja seekord soome keeles.

Kultuurireisi mahtus lisaks ühiskontserdile tutvumine kohalike vaatamisväärsustega ning meeleolukas koosviibimine teiste lauljatega.

Suur tänu lauljatele, koorijuhtidele Railile ja Emmile, reisiabilisele, Tiit Reisidele ja Pirkanmaan muusikakoolile. Lisaks oleme tänulikud kõikidele lapsevanematele usalduse ja panuse eest ning Enn ja Maris Kunilale, kes kontsertreisi toimumist samuti rahaliselt toetasid.

Ootame nüüd Tampere lauljaid taas Hiiumaale vastukülastusele!

Ootame nüüd Tampere lauljaid taas Hiiumaale vastukülastusele!