Tallinna Keskraamatukogu Beethoveni 250 juubeli viktoriin 01. aprill eliisa.liias

Tallinna Keskraamatukogu muusika- ja filmisaali poolt toimus ajavahemikus detsember 2020 kuni jaanuar 2021 Beethoveni 250 juubeli tähelepanu osutamiseks muusika-, video- ja pildinäidetega hariv viktoriin.
Õpetaja Ulvi innustamisel osales viktoriinis 92 Hiiumaa erinevate koolide õpilast. Nii suure hulga osalejate seast on eriline rõõm esile tõsta põhjalikke ja sisukaid vastuseid.

Aitäh, õpetaja Ulvile õpilaste innustamise eest.

Aitäh, õpetaja Ulvile õpilaste innustamise eest.