Stardib Erasmus+ rahvusvaheline koostööprojekt “What’s Out There” 01. märts stiina.kutt

Täna, 1. märtsil, saab ametliku stardi Erasmus+ rahvusvahelise koostööprojekti “What’s Out There” teekond Kärdla Kooli eestvedamisel.

Algava rahvsuvahelise projekti fookuses on keskkonnateadlikkus tõhus õppimine + tervislikud eluviisid ja harjumused.

Projekti tegevused mahuvad perioodi 01.03.2024- 30.06.2025 (16 kuud).

Partneritena on kaasatud koolid Kreekast, Taanist ja Horvaatiast:
- 13th Gymnasium of Heraklion (Heraklion, Crete, Greece)
- Skolen på Grundtvigsvej (Copenhagen, Denmark)
- Osnovna škola Žakanje (Žakanje, Croatia)

Projektipartnerite kohtumine toob Kärdlasse kokku 1-2 esindajat igast partnerorganisatsioonist juba õige pea: 20.-23. märtsil!

Maikuus ootab ees rahvusvaheline õppekäik Kopenhaagenisse, Taani, kuhu ka meie koolist on osalema oodatud 2 õpilast ja 2 õpetajat.

Projekt kaasab õpetajaid (eriti loodusained, ent ka teised, kes on valmis aineüleseks lõiminguks) ning 13-16-aastaseid õpilasi. Planeeritud on rahvusvahelised õppekäigud kõigisse partnerkoolidesse. Lisaks rahvusvahelistele tegevustele toimub veebipõhine koostöö eTwinningu keskkonnas. Igas osalevas organisatsionis viiakse läbi 2 kohalikku tegevust/sündmust, et projekti teemad leiaksid laiemat kõlapinda. Projekti lõpuks valmib iga osaleva organisatsiooni õpetajate koosöös 2 aineülese lõimingu õppemoodulit loodusteaduste õpetamiseks.

Projekti elluviimist toetab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur Erasmus+ programmist.

Lisainfo:

Stiina Kütt
Arendusjuht ja projekti koordinaator
stiinakutt@kardla.edu.ee

Projekti tegevused mahuvad perioodi 01.03.2024- 30.06.2025 (16 kuud).

Partneritena on kaasatud koolid Kreekast, Taanist ja Horvaatiast:
- 13th Gymnasium of Heraklion (Heraklion, Crete, Greece)
- Skolen på Grundtvigsvej (Copenhagen, Denmark)
- Osnovna škola Žakanje (Žakanje, Croatia)

Lisainfo:

Stiina Kütt