Uudised

Silmade tervise heaks! 27. märts eliisa.liias


Kas teate, mida tähendab 2-20-20 reegel?

Selleks, et ennetada laste lühinägevust ehk müoopiat tuleb igal lapsel viibida iga päev vähemalt 2 tundi õues ja iga 20 minuti lähitöö järel vaadata 20 sekundit kaugusesse.

Meil on suur rõõm, et osad meie kooli õpilased valiti juhuvalimi teel projekti "Müoopia ennetus lastel". Täname teid, Kadi Palumaa ja Teele Palumaa, et andsite suure panuse Kärdla laste silmade tervise heaks ja kasulikku nõu said ka koolitöötajad.

Kas teate, mida tähendab 2-20-20 reegel?

Selleks, et ennetada laste lühinägevust ehk müoopiat tuleb igal lapsel viibida iga päev vähemalt 2 tundi õues ja iga 20 minuti lähitöö järel vaadata 20 sekundit kaugusesse.

Meil on suur rõõm, et osad meie kooli õpilased valiti juhuvalimi teel projekti "Müoopia ennetus lastel". Täname teid, Kadi Palumaa ja Teele Palumaa, et andsite suure panuse Kärdla laste silmade tervise heaks ja kasulikku nõu said ka koolitöötajad.