Playbox 2024 13. märts Vivian Tülp

Reedel toimus Kärdla Kultuurikeskuses taaskord Playbox. Kogu õhtu oli täis loovust, julgust, sära, pühendumust, koostööd ja elurõõmu. Lavale astusid nii Kärdla Kooli kui Hiiumaa Gümnaasiumi õpilased - õpetajad. Kõik olid super tublid! Allpool jagan eraldi muljeid meie kooli esitluste kohta.

5. klass esitles laulu "Dancing Lasha Tumbai", mis pälvis 1.- 6. klasside hulgas auväärse I koha. Tegemist oli väga stiilipuhta esitlusega, kus lavaline liikumine moodustas terviku ning solisti tugev esinemisjulgus koos teiste tantsijatega tõmbas rahva käima juba esimestest taktidest alates. Kaasa tegid ka õpetajad. Suurepärane!

9. klass tegi peadpööritavalt hea esituse lauluga "Cotton Eye Joe" ja pälvis 7. - 12. klasside hulgast I koha. Vaatamata sellele, et tegemist on väga tuntud palaga, ei hakanud kordagi igav. Kõik laval olijad olid võrdselt kaasatud tegevustesse, jäljendamine ja esinemisjulgus oli maksimumini keeratud ning loovusest puudu ei jäänud - päris heinapallid olid isegi lavale toodud. Super!

Kahe 5/6 klassi neiu esitluses lavale toodud laul "Believer" sai väga tubli II koha 1. - 6. klasside arvestuses. Professionaalne esitlus väheste vahenditega. Kaks julget ja pühendunud esinejat, kes hoidsid publiku oma energiaga endaga kaasas laulu lõpuni. Imetlusväärne esitlus!

Õhtu nunnumeeter oli kindlalt põhjas siis, kui lavale astusid 1 klassi õpilased lauluga "(Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi!". Elurõõmsad, liikuvad, head jäljendajad ja julged publikuga suhtlejad. Tore esitlus tõi kõige noorematele 1. - 6. klasside arvestuses tubli III koha.

Sama laulu olid esitlemiseks valinud ka 6.- 7. klasside neiud. Kindlasti oli keeruline teist korda järjest publikut kuulama-vaatama panna, kuid nad said sellega hästi hakkama. Lavaline liikumine jäljendas hästi originaali ning omavaheline koostöö oli paigas. Suur tänu teile julguse ja pealehakkamise eest!

4 klassi tüdrukud esitlesid laulu "Back to life", kus oli hoolsalt ära õpitud tantsusammud ja saali oli tunda seda, et tegemist oli noorte jaoks tähendusliku lauluga. Olite väga tublid!

3 klass oli lavale saanud vist kogu klassi koos oma õpetajaga. Hoogne "Waka Waka (This time for Africa)" pani kohe jala tatsuma. Jalgpalli poiste vaba tegutsemine ja eesridades tüdrukute tants koos oma õpetajaga mõjus tervikuna ja tunda oli head energiat. Aitäh teile toreda numbri eest!

Muidugi rõõmustame selle üle, et lavale astus rekordarv õpetajaid. Meie kooli õpetajad kehastusid seekord nunnadeks ja jäljendasid laulu "Sister Act Ball of Confusion". Kõigil oli oma roll kanda ja sellega saadi suurepäraselt hakkama. On suur asi, kui ka täiskasvanutes leidub mängulusti ja julgust tulla mugavustsoonist välja. Väga ägedad olete!

Suur aitäh meie huvijuhile Vivianile ja õpilasesindusele, kes koostöös Hiiumaa Gümnaasiumi korraldustiimiga said suurepäraselt hakkama. Oli väga meeleolukas õhtu!

Olen uhke, et meie koolis on nii palju loovust, julgust ja koostegemise rõõmu!

Kas järgmine Playbox tulevad lisaks õpilastele ja õpetajatele ka lapsevanemad lavale?

Heade soovidega
Margit Kagadze
Kärdla Kooli direktor

Playboxi galerii: https://photos.app.goo.gl/a5PoKaQbQkubLq9UA

Markus Vaht Visuals

Olen uhke, et meie koolis on nii palju loovust, julgust ja koostegemise rõõmu!

Heade soovidega
Margit Kagadze