Õpilased töö- ja tehnoloogiaõpetuse tunni raames riigimetsas 30. september eliisa.liias

Eelmine nädal käisid 8. klasside õpilased töö- ja tehnoloogiaõpetuse tunni raames riigimetsas, kus RMK töötaja tutvustas neile metsa istutamise põhireegleid ja said ka ise metsa istutada.

Eile käidi 8B ja 7AB-ga taaskord riigimetsas, et mõõdistada metsa. Mõõdeti puude kõrgust, laiust, puude vanust ja metsa tihedust. Õpilastele väga meeldis selline teistsugune tund.

Metsa külastuse eesmärk oli rohkem tutvuda puidutööga, et õpilased teaksid kuidas puit tööõpetuse klassi jõuab.

Aitäh õpetaja Herkisele toreda teistsuguse koolipäeva korraldamise eest!

Aitäh õpetaja Herkisele toreda teistsuguse koolipäeva korraldamise eest!