Õpilased Paladel keskkonna teemaliste uurimistööde konkursil  27. aprill eliisa.liias

21. aprillil käisid õpilased Paladel keskkonna teemaliste uurimistööde konkursil

Päev oli täis inspiratsiooni ja kogemusi, millest kaasa võtta motivatsiooni uuteks tegudeks.
Õpetaja Maris Kriggulson kiitis kõik osalejaid julguse, ettevõtlikkuse ning eduka esinemise eest konkursil.
"Olen uhke, et mul on sellised särasilmsed õpilased, kellega koos loodusteadusi avastada ja seiklusi ette võtta nii koolis, kui ka väljaspool kooli" lisas Maris.
Osalesid:
5a klass Hanna Kuum ja Mirjam Aul. Teemaks "Nuutri jõe tervis".
5b klass Mia Esta, Joosep Esta, Mikk Liivamägi, Lauri Loorits, Mirko Ron Kibus ja Rando Soovik. Teema "Nuutri jõe tervis".
6a klass Ott Otsak, Maaria Süsi ja Luukas Üksvärav. Teema "Hiiumaa maavarad".

Osalesid:
5a klass Hanna Kuum ja Mirjam Aul. Teemaks "Nuutri jõe tervis".
6a klass Ott Otsak, Maaria Süsi ja Luukas Üksvärav. Teema "Hiiumaa maavarad".