Maailmakoristuspäev 16. september Geilin Valk

16. septembril tähistatakse üleilmset Maailmakoristuspäeva.
Kärdla Kooli õpilased ja õpetajad võtsid sel nädalal usinalt Maailmakoristuspäevast osa.
Aitäh 5a, 5b, 6a, 6b klassi poisid ja õpetaja Mati!
Suured tänud 3a, 3b, 8. klassile ja õpetajatele Lilile, Svetlanale ja Karinile!
Maailmakoristusepäevast võtsid osa ka Kärdla Kooli pikapäevarühma õpilased ja tegid seda terve nädala jooksul, käies koristamas ning õppides prügi sorteerima. Samuti toimusid erinevad keskkonda hoidvad aruteluringid. Aitäh Anna-Liisale õpilaste juhendamise eest!
Tänu teile on nüüd maailm palju puhtam!

Fotod: Kert Kristjan Rootsi

16. septembril tähistatakse üleilmset Maailmakoristuspäeva.
Aitäh 5a, 5b, 6a, 6b klassi poisid ja õpetaja Mati!
Suured tänud 3a, 3b, 8. klassile ja õpetajatele Lilile, Svetlanale ja Karinile!
Tänu teile on nüüd maailm palju puhtam!

Fotod: Kert Kristjan Rootsi