Laulu- ja tantsupidu "Püha on maa" 16. mai eliisa.liias

On rõõm teatada, et XIII noorte laulu- ja tantsupeo "Püha on maa" laulupeo kunstilise toimkonna otsusel oodatakse laulupeole nii Kärdla kooli mudilaskoori kui lastekoori. Lapsi on juhendanud õpetaja Raili Kaibald.

Lisaks on meil hea meel, et noorte laulupeole pääsesid ka need Kärdla kooli õpilased, kes laulavad Hiiumaa tütarlastekooris ja Hiiumaa poistekooris. Kooride juhendajaks on õpetaja Ulvi Tamm.

Kokku on sellesuvisele suurpeole tulemas ligi 800 kollektiivi ligi 25 000 koorilaulja ja orkestrandiga. Tallinna lauluväljaku laulukaare all astutakse üles 2. juulil.

Palju õnne, armsad lauljad!

Suur tänu tublidele juhendajatele ja toetavatele lapsevanematele!

Palju õnne, armsad lauljad!

Suur tänu tublidele juhendajatele ja toetavatele lapsevanematele!