Kohtumine Rahvusooper Estonia lauljaga 31. märts eliisa.liias

Teisipäeval, 30. märtsil, käis Rahvusooper Estonia laulja Triin Ella Kärdla Põhikooli mudilaskoori (2.-4. klasside õpilaste) ja Kärdla Põhikooli lastekoori veebitunnis.

Õpilastel oli võimalus enne veebikohtumist saata enda küsimused õpetajale.
Mudilaskoori lauljad said teada milline näeb välja ooperilaulja tööpäev, millised on laulja kostüümid ja grimm? Miks ooperilaulja laulab teistmoodi, kui poplaulja? Kuidas toime tulla esinemisärevusega?
Triin valis välja 3 top küsimust.
Kui sul hakkab paha laulmise ajal, kas sa siis lõpetad laulmise või kannatad lõpuni? Kuidas? (Margaret)
Kas ooperilauljad oskavad itaalia keelt? (Mia)
Kas laulmine tüütab mõnikord ikka täiesti ära ka? (Adeele Reeth)

Suured tänud õpetaja Railile, kes sellise toreda kohtumise õpilastele korraldas!

Õpilastel oli võimalus enne veebikohtumist saata enda küsimused õpetajale.
Triin valis välja 3 top küsimust.
Kas ooperilauljad oskavad itaalia keelt? (Mia)
Kas laulmine tüütab mõnikord ikka täiesti ära ka? (Adeele Reeth)