Uudised

Kärdla Põhikoolis alustas tehnoloogiakool tüdrukutele 01. aprill eliisa.liias


Tehnoloogiakool Unicorn Squad on mõeldud ainult tüdrukutele vanuses 8-12 aastat. 

Hetkel alustasime esimese grupiga meie koolis, kuhu kuuluvad kaksteist tüdrukut kolmandast klassist. Esimese tunni teemaks oli "Heli". Rääkisime kuidas heli õhus levib ja milliseid helisid inimkõrv kuuleb. Tegime ka kolm praktilist katset, mis võimaldasid helilaineid oma silmaga näha.

Järgmisel nädalal ootab meid ees juba uus ja põnev teema, mis aitab ümbritsevat tehnoloogiaalast maailma avastada ja paremini mõista.

Rohkem infot Unicorn Squad tehnoloogiakooli kohta
https://www.facebook.com/HKUnicornSquad/

Tehnoloogiakool Unicorn Squad on mõeldud ainult tüdrukutele vanuses 8-12 aastat. 

Hetkel alustasime esimese grupiga meie koolis, kuhu kuuluvad kaksteist tüdrukut kolmandast klassist. Esimese tunni teemaks oli "Heli". Rääkisime kuidas heli õhus levib ja milliseid helisid inimkõrv kuuleb. Tegime ka kolm praktilist katset, mis võimaldasid helilaineid oma silmaga näha.

Järgmisel nädalal ootab meid ees juba uus ja põnev teema, mis aitab ümbritsevat tehnoloogiaalast maailma avastada ja paremini mõista.

Rohkem infot Unicorn Squad tehnoloogiakooli kohta
https://www.facebook.com/HKUnicornSquad/