Kärdla päevakeskuses avati 8. klassi õpilase Lill Kagadze isiknäitus "Maastikuvärvid". 12. veebruar eliisa.liias

Kärdla päevakeskuses avati Kärdla Põhikooli 8. klassi õpilase Lill Kagadze esimene isiknäitus nimega "Maastikuvärvid". Tegemist on ühe osaga põhikooli loovtööst.

"Olen alati armastanud joonistada ja uusi asju katsetada.Just sellepärast tahtsingi proovida uut tehnikat, milleks oli õlipastellidega joonistamine. Iga pildi joonistamiseks kulus mul umbes poolteist tundi, kus süvenesin ainult maalimisele. Piltide ideed sain internetist. Õlipastellidega joonistamine võib tunduda alguses raske, kuid kui on olemas püsivus ja tahtejõud on võimalik lõpule viia ka kõige raskemad pildid. Nii valmisid need 15 maastiku pilti. Loodan, et minu näitus inspireerib kõiki vaatajaid ning annab kinnitust sellest, kuidas saab läbi joonistamise arendada enda loovust ja püsivust. Head näituse külastamist!" Lill Kagadze.

Kärdla keskväljaku ääres asuvas päevakeskuses on looduspildid üleval kuni 13. märtsini. Õpilasnäitust saab külastada tööpäeviti kell 9.00 - 15.00. Oodatud on kõik kunstihuvilised.