Uudised

Kärdla linn 85 - suur tänu kõikidele osalejatele! 05. mai eliisa.liias


1.mail tähistas Kärdla linn 85 aastapäeva. Oleme tänulikud ja uhked, et mitmed meie kooli noored võtsid sündmustest aktiivselt osa nii lavalaudadel kui jooksurajal. Lisaks oli märgata erinevates tegevustes ka õpetajaid, teisi koolitöötajaid ja lapsevanemaid.

1. - 2. klassi tantsijad esitasid “Talverõõmud”: Stella Randmaa, Nora Randmaa, Maryelle Lõndso, Mirtel Valting, Eliise Sinilaid, Adele Kibuspuu, Lisanna Lilleõis, Madli Nigu, Susanna Liit, Lumi Kagadze, Emma Pihlamägi, Sofia Rätsep, Teele Voogla.

3. - 4. klasside tantsijad esinesid tantsuga “Teel unemaale”: Karit Liivamägi, Loore Pruul, Liina Kiiver, Heleen Kullamägi, Janelis Jasinski, Ronja Kalmus, Rosabel Jõgi, Susanna Lota Juursalu, Adeele Reeth Kuusk, Arabella Danieljants, Laura Reino, Martha Maria Randmaa.

7.- 9. klassi neiud tantsuga “Sillad”: Eliise Lees, Lenna Vals, Mia Kalmus, Laura Voogla, Lisanna Üksik, Mia-Marie Malk, Simona Rätsep, Margaret Rehepapp, Elizabeth Niglas, Emili Saarnak Suur tänu tantsijate juhendaja Tiina Kaev, Tt-stuudiost!

Keskväljaku kontserdil laulsid solistidena Ella Katerina Antso "Eesti laps", Romet Punder "Meri on nagu meri ikka", Karl Gustav Konsa "Väike ööbik", Lauri Loorits "Kevade laul", Riko Rajaveer "Emale", Martin Viilukas "Jõgi voolab", Mia Nööp "Lind ja laps". Muusikakoolis toimunud kontserdil laulsid solistidena Johan Üksvärav "Hoidkem vaid ühte", Lukas Parra "Veel kord", Adeele Reeth Kuusk "Ja sündis laps", Heleen Kullamägi "Annan käe". Aitäh Ulvi Tammele solistide juhendamise ja klaveril saatmise eest.

Oleme tänulikud Kärdla muusikakooli õpetajatele, kes on meie lastele pillimängu õpetanud. 1. mail esinesid muusikakooli laval kodulinna sünnipäeva puhul järgmised meie kooli õpilased: Madli Nigu (viiul), Johan Üksvärav (viiul), Adeele Reeth Kuusk (viiul), Priido Rõmmel (basskitarr), Liisu Lukas (klaver), Elizabeth Niglas (klaver), Mia - Marie Malk (klaver), Elise Lota Välba (klaver), Oliver Jakob Veevo (klaver), Helgi Kaibald (klaver), Heti Kaibald (klaver), Susanna Lota Juursalu (flööt), Riko Rajaveer (plokkflööt).

Kärdla linna jooksudest võeti samuti aktiivselt osa ja saavutati häid tulemusi. Noorimate hulgas jooksid Keron Tamm ja Liisu Lukas. 9. - 10. aastaste seas pälvis I koha Art Eugen Remmelg ja III koha Otto Thor Lips. Samas kategoorias jooksid veel Miina Keskküla, Martin Viilukas ja Madli Nigu. 11. - 12. aastaste lastejooksus osalesid Elisabeth Mägi, Adele Elise Remmelg ja Martin Samorodni, kes saavutas I koha. 13. - 14. aastaste kategoorias jooksid meie koolist Jan samorodni, Oskar Lips, Atso Kesküla ja Jesper Kalmus. Personalist oli jooksjate ridades Kädu Aasma ja Stiina Kütt.

Suur tänu kõikidele, kellel õnnestus Kärdla linna sünnipäeva sündmustest osa saada. Järgmisel aastal kutsume veelgi aktiivsemalt kaasa lööma.

Kärdla linna 85. sünnipäeva jäädvustas Toomas Kokovkin (vt https://bit.ly/3Vu5bd6).

1.mail tähistas Kärdla linn 85 aastapäeva. Oleme tänulikud ja uhked, et mitmed meie kooli noored võtsid sündmustest aktiivselt osa nii lavalaudadel kui jooksurajal. Lisaks oli märgata erinevates tegevustes ka õpetajaid, teisi koolitöötajaid ja lapsevanemaid.

1. - 2. klassi tantsijad esitasid “Talverõõmud”: Stella Randmaa, Nora Randmaa, Maryelle Lõndso, Mirtel Valting, Eliise Sinilaid, Adele Kibuspuu, Lisanna Lilleõis, Madli Nigu, Susanna Liit, Lumi Kagadze, Emma Pihlamägi, Sofia Rätsep, Teele Voogla.

3. - 4. klasside tantsijad esinesid tantsuga “Teel unemaale”: Karit Liivamägi, Loore Pruul, Liina Kiiver, Heleen Kullamägi, Janelis Jasinski, Ronja Kalmus, Rosabel Jõgi, Susanna Lota Juursalu, Adeele Reeth Kuusk, Arabella Danieljants, Laura Reino, Martha Maria Randmaa.


7.- 9. klassi neiud tantsuga “Sillad”: Eliise Lees, Lenna Vals, Mia Kalmus, Laura Voogla, Lisanna Üksik, Mia-Marie Malk, Simona Rätsep, Margaret Rehepapp, Elizabeth Niglas, Emili Saarnak Suur tänu tantsijate juhendaja Tiina Kaev, Tt-stuudiost!

Keskväljaku kontserdil laulsid solistidena Ella Katerina Antso "Eesti laps", Romet Punder "Meri on nagu meri ikka", Karl Gustav Konsa "Väike ööbik", Lauri Loorits "Kevade laul", Riko Rajaveer "Emale", Martin Viilukas "Jõgi voolab", Mia Nööp "Lind ja laps". Muusikakoolis toimunud kontserdil laulsid solistidena Johan Üksvärav "Hoidkem vaid ühte", Lukas Parra "Veel kord", Adeele Reeth Kuusk "Ja sündis laps", Heleen Kullamägi "Annan käe". Aitäh Ulvi Tammele solistide juhendamise ja klaveril saatmise eest.

Oleme tänulikud Kärdla muusikakooli õpetajatele, kes on meie lastele pillimängu õpetanud. 1. mail esinesid muusikakooli laval kodulinna sünnipäeva puhul järgmised meie kooli õpilased: Madli Nigu (viiul), Johan Üksvärav (viiul), Adeele Reeth Kuusk (viiul), Priido Rõmmel (basskitarr), Liisu Lukas (klaver), Elizabeth Niglas (klaver), Mia - Marie Malk (klaver), Elise Lota Välba (klaver), Oliver Jakob Veevo (klaver), Helgi Kaibald (klaver), Heti Kaibald (klaver), Susanna Lota Juursalu (flööt), Riko Rajaveer (plokkflööt).

Kärdla linna jooksudest võeti samuti aktiivselt osa ja saavutati häid tulemusi. Noorimate hulgas jooksid Keron Tamm ja Liisu Lukas. 9. - 10. aastaste seas pälvis I koha Art Eugen Remmelg ja III koha Otto Thor Lips. Samas kategoorias jooksid veel Miina Keskküla, Martin Viilukas ja Madli Nigu. 11. - 12. aastaste lastejooksus osalesid Elisabeth Mägi, Adele Elise Remmelg ja Martin Samorodni, kes saavutas I koha. 13. - 14. aastaste kategoorias jooksid meie koolist Jan samorodni, Oskar Lips, Atso Kesküla ja Jesper Kalmus. Personalist oli jooksjate ridades Kädu Aasma ja Stiina Kütt.

Suur tänu kõikidele, kellel õnnestus Kärdla linna sünnipäeva sündmustest osa saada. Järgmisel aastal kutsume veelgi aktiivsemalt kaasa lööma.

Kärdla linna 85. sünnipäeva jäädvustas Toomas Kokovkin (vt https://bit.ly/3Vu5bd6).