Uudised

Kärdla kooli koostööpäevad 26. aprill eliisa.liias


25. - 26. aprillil toimusid Kärdla kooli koostööpäevad, kus õppisime üksteiselt ja üksteisega koos. Arutlesime heade tavade üle, kaardistasime esimesed mõtted meie kooli väärtuspakkumisest ja analüüsisime Õpetajauurimus 2023 tulemusi. Rääkisime lähemalt tõhusast õppimisest (erinevate õpistrateegiate kasutamine, tunnivaatluse põhimõtted), sh tutvusime lapse arengut toetava päevakava tööversioonidega. Saime ülevaate Erasmus+ projekti tegevustest ja arutlesime teemal, kuidas õpilaste kaasamine aitab tõsta heaolu koolis. Oleme Liikuma Kutsuv Kool ja nii olid ka seminaripäevadel olulisel kohal sirutus- ja liikumispausid. Nüüd tõmbame veidi hinge, et maikuus innukalt edasi liikuda kooliaasta lõpu poole. Aitäh kõikidele osalejatele ja seekordsetele eestvedajatele.

25. - 26. aprillil toimusid Kärdla kooli koostööpäevad, kus õppisime üksteiselt ja üksteisega koos. Arutlesime heade tavade üle, kaardistasime esimesed mõtted meie kooli väärtuspakkumisest ja analüüsisime Õpetajauurimus 2023 tulemusi. Rääkisime lähemalt tõhusast õppimisest (erinevate õpistrateegiate kasutamine, tunnivaatluse põhimõtted), sh tutvusime lapse arengut toetava päevakava tööversioonidega. Saime ülevaate Erasmus+ projekti tegevustest ja arutlesime teemal, kuidas õpilaste kaasamine aitab tõsta heaolu koolis. Oleme Liikuma Kutsuv Kool ja nii olid ka seminaripäevadel olulisel kohal sirutus- ja liikumispausid. Nüüd tõmbame veidi hinge, et maikuus innukalt edasi liikuda kooliaasta lõpu poole. Aitäh kõikidele osalejatele ja seekordsetele eestvedajatele.