Kärdla Kool on muinsuskaitseameti nominent 02. november Geilin Valk

Muinsuskaitseameti aastaauhindade võitjad selguvad täna õhtul.

Muinsuskaitseamet annab igal aastal välja aastaauhindu, et tänada ja tunnustada möödunud aasta parimaid kultuuripärandi hoidjaid ja arendajaid.

Hiiumaalt on sel aastal kolm aastaauhinna nominenti. Kategoorias uus ajaloolises keskkonnas on nominendid Kassari mõisa kuivati ja Kärdla Kooli uus hoone. Pärandihoidja kategoorias on Puski kogukond.

Otseülekannet auhinnatseremooniast saab jälgida Muinsuskaitseameti Facebooki lehelt kell 18.00.

Muinsuskaitseameti aastaauhindade võitjad selguvad täna õhtul.