Kandideerimine Hiiumaa noortevolikokku 12. september eliisa.liias

Hei, Sina 13-26-aastane Hiiumaa noor!

On avanenud taas suurepärane võimalus kandideerida Hiiumaa noortevolikokku.

Saada oma kandideerimisavaldus (foto endast, lühitutvustus ja kontaktandmed) ajaperioodil 14.09 - 19.09.2022 birgitlukk@hiiumaa.ee.

Kandideeri kindlasti kui Sa:

• tahad saada uusi kogemusi ja tuttavaid;
  • oled teotahteline ning huvitud Hiiumaa noorte elust;
  • elad ja/või õpid Hiiumaa vallas.

Tekkis huvi kuid sooviksid sellest rohkem teada saada?

• Infotund, mis tutvustab Hiiumaa noortevolikogu, toimub juba sel reedel, 16. septembril kell 15.00. Osaleda saab nii veebi teel kui ka tulla kohale Hiiumaa vallavalitsusse (Keskväljak 5a, Kärdla).

Noortevolikogu valimised toimuvad Hiiumaa koolides ja noortekeskustes 26. - 30.09.2022.

Hei, Sina 13-26-aastane Hiiumaa noor!

On avanenud taas suurepärane võimalus kandideerida Hiiumaa noortevolikokku.

Kandideeri kindlasti kui Sa:

• tahad saada uusi kogemusi ja tuttavaid;
  • oled teotahteline ning huvitud Hiiumaa noorte elust;
  • elad ja/või õpid Hiiumaa vallas.

Tekkis huvi kuid sooviksid sellest rohkem teada saada?