Joonistusvõistlus Hiiumaa leib 110 06. november regina.saar

Üleriigilise leivanädala ning ettevõtte 110.juubeliaasta tähistamiseks kutsus Hiiumaa Köök ja Pagar oktoobri keskel Hiiumaa koolide õpilasi osa võtma joonistusvõistlusest, mille läbivaks teemaks “Hiiumaa leib 110”. Konkursile olid oodatud joonistused, maalid ja igas muus võimalikus kunstitehnikas tööd.

Kokku esitati konkursile hindamiseks 134 tööd Kärdla Põhikooli, Käina Kooli, Suuremõisa Lasteaed-Põhikooli, Emmaste Põhikooli ning Lauka Põhikooli õpilaste poolt.

Parimate hulgas märgiti ära järgmiste Kärdla Põhikooli õpilaste tööd: Lisette Aus, Meribel Piil, Robin Rõmmel, Oliver Piil ja Katharina Simson.

Õnnitlused õpilastele ja juhendajatele!

Õnnitlused õpilastele ja juhendajatele!