Joonistusvõistlus 15. november regina.saar

Kooliõpilaste tervisekäitumise uuring (The Health Behaviour in School-aged Children, HBSC) ootab noori kunstnikke osalema joonistusvõistlusel.

Oodatud on laste joonistused kõigest, mis laste arvates mõjutab nende tervist. Joonistused võivad sisaldada teemasid näiteks  inimestest, perekonnast, hobidest, spordist või tegevustest ehk kõigest, mis hoiavad lapsi tervena.

Võistlus on avatud kõigile 10- kuni 16-aastastele. Kõigil võistlejatel peab võistlusel osalemiseks olema vanemate või seaduslike hooldajate luba.

Osalemine on tasuta. Võistlus lõpeb 29. novembril 2019 kell 18.00 GMT(Eesti aja järgi hiljemalt kell 16.00).