II õppeperioodi tunnustamine 11. märts eliisa.liias

II õppeperiood lõppes ning aeg on taas teha vahekokkuvõtted. Tunnustasime eile 1. - 4. klassi õpilasi ja täna läksid 5. - 9. klasside õpilaste tunnustused kirjatuviga teele.

Lisaks väga headele ja headele õpitulemustele tunnustasime olümpiaadidel osalenud tublisi õpilasi, Tallinna Keskraamatukogu poolt korraldatud Beethoven – 250 viktoriinil osalenuid, klassi poolt heaks klassikaaslaseks valitud õpilasi ning žürii ja rahva lemmikuid maski teemalisi plakateid.