Hiiumaa parimad loovkirjutajad Eesti Noorsooteatris 13. märts eliisa.liias

Lõppeval nädalal said Hiiumaa parimad loovkirjutajad veeta ühe koolipäeva Eesti Noorsooteatris. Kõigepealt elasime südamest kaasa meie rahvaluule humoorikale tõlgendusele, sest "Ennemuistsed jutud Reinuvader Rebasest" just sellist tänapäeva kohandatud ja kohendatud lugu pakubki.

Seejärel said noored kuulda/näha, kuidas teatrimajas on aastakümneid toimetatud, kes on olnud suuremad tegijad ja milliseid nukke on lavadel kasutatud. Lõpuks sai vaadata katkendeid mitmetest lavastustest ja proovida, kuidas erinevaid nukke liikuma panna.

Päev oli tore ja loominguline, mõnus vaheldus tavapärasesse koolinädalasse nii õpilastele kui ka õpetajatele.

Suur aitäh Palade kooli õpetajale Luulele, meie loovkirjutamise eestvedajale! Suured tänud ka õpetaja Tiia Palmistele ning õpetaja Klaire Räisile!