Uudised

Helkurite jagamine õpilastele 01. november regina.saar


31. oktoobril toimus juba kolmandat aastat helkurite “kontroll”. Koostöös õpilasesindusega jagasime õpilastele ca 300 helkurit.
Jagamisse olid kaasatud nõu ja jõuga politseinikud Lya Uibo, Helle-Triin Nisumaa, Mare Liik ja Mihkel Karjamaa. Et meie õpilased pimedal ajal kõigile nähtavad oleksid, selleks andsid oma panuse: Politsei-ja Piirivalveamet; Dagöplast As; Coop Hiiumaa; Salva Kindlustus, IKT - iidlane kimab teadusesse, Maanteeamet, ja Relle Autokaubad AS. Täname kõiki, kes meie ettevõtmisele kaasa aitasid. Turvalist liiklemist!

31. oktoobril toimus juba kolmandat aastat helkurite “kontroll”. Koostöös õpilasesindusega jagasime õpilastele ca 300 helkurit.
Jagamisse olid kaasatud nõu ja jõuga politseinikud Lya Uibo, Helle-Triin Nisumaa, Mare Liik ja Mihkel Karjamaa. Et meie õpilased pimedal ajal kõigile nähtavad oleksid, selleks andsid oma panuse: Politsei-ja Piirivalveamet; Dagöplast As; Coop Hiiumaa; Salva Kindlustus, IKT - iidlane kimab teadusesse, Maanteeamet, ja Relle Autokaubad AS. Täname kõiki, kes meie ettevõtmisele kaasa aitasid. Turvalist liiklemist!