Uudised

Helkurite jagamine 03. november eliisa.liias


Juba kuuendat aastat jagasime Kärdla kooli õpilastele helkureid. Koostöös õpilasesindusega jagasime ca 200 helkurit. Jagamisse oli kaasatud nõu ja jõuga politseinik Helle-Triin Nisumaa. Et meie õpilased pimedal ajal kõigile nähtavad oleksid, selleks andsid enda panuse: Dagöplast As; Salva kindlustus; Faasion OÜ; Relle Autokaubad OÜ; Maanteeamet ja Kärdla politseijaoskond.

Täname kõiki, kes meie ettevõtmisele kaasa aitasid.

Turvalist liiklemist!

Juba kuuendat aastat jagasime Kärdla kooli õpilastele helkureid. Koostöös õpilasesindusega jagasime ca 200 helkurit. Jagamisse oli kaasatud nõu ja jõuga politseinik Helle-Triin Nisumaa. Et meie õpilased pimedal ajal kõigile nähtavad oleksid, selleks andsid enda panuse: Dagöplast As; Salva kindlustus; Faasion OÜ; Relle Autokaubad OÜ; Maanteeamet ja Kärdla politseijaoskond.

Täname kõiki, kes meie ettevõtmisele kaasa aitasid.

Turvalist liiklemist!