Haridus- ja Teadusministeeriumi teade lapsevanematele 27. veebruar eliisa.liias

Seoses lõppeva koolivaheajaga paneme teile, head lapsevanemad, südamele, et kui teie lapsed on koolivaheajal viibinud koroonaviiruse levikupiirkondades (Hiina, Põhja-Itaalia, Jaapan, Singapur, Lõuna-Korea, Iraan), siis teavitage sellest kooli saamaks edasisi juhtnööre õppetöö korraldamise osas. Soovitame võimalusel olla 14 päeva kodus ning jälgida tervislikku seisundit.

Kutsusime täna üles kõigi lasteaedade, üldharidus-, kutse- ja kõrgkoolide juhte jälgima olukorda haridusasutustes ning tegutsema vastavalt olukorrale ja Terviseameti soovitustele.

Hoiame koos Terviseametiga arengutel silma peal ning edastame vastavalt vajadusele täiendavat infot.

Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Teadusministeerium