Esimest korda päädis edasipääsuga piirkondlikku vooru Tt-stuudio IX rühm 22. märts eliisa.liias

Esimest korda suurel laval päädis edasipääsuga piirkondlikku vooru Tt-stuudio IX rühm, kes on Tiina tantsustuudio suure pere kõige noorem põhirühm ja kus tantsivad I ja II klassi tüdrukud, oli sel aastal ainukene stuudio rühm, kes sukeldus festivali „Koolitants 2023” karusselli. Kõik ülejäänud rühmad on eesmärgiks võtnud sellel aastal läbi minna tihedast konkursisõelast ja pääseda tantsupeole.
Nii istusidki 14 särasilmset piigat 18. märtsil bussi ja alustasid sõitu naabersaarele, sest just Kuressaares toimus sellel aastal nende maakondlik voor.

Kärdla kool soovib palju õnne noortele tantsijatele ja suur tänu juhendajale - Tiina Kaevule!