Erasmus+ projekt Language Learning with Innovation 27. november eliisa.liias

Kärdla Põhikool liitus sel õppeaastal rahvusvahelise Erasmus + projektiga Language Learning with Innovation. Tegemist on kaheaastase ettevõtmisega, mille eesmärgiks on luua veebipõhine keeleõppekeskkond, kus inglise keele sõnavara õppimist hõlbustatakse QR koodide ja nende kasutamisega õppetöö elavdamiseks nii ruumis kui ka õuesõppe tundides. Õpikeskkond on mõeldud 3. - 6. klassi õpilastele ja nende keeleõpetajatele. Projekti koordinaatoriks on Läti organisatsioon Vidzemes inovaciju instruments ja partnerkoolideks Riia Eesti põhikool ning Šiauliai 'Sauletekio' gümnaasium (Leedu). Õpikeskkonna väljatöötamisel osalevad kaks õpetajat igast koolist. Tulem on tasuta kasutatav alates 1. septembrist 2021.a. kõikides Eesti, Läti ja Leedu koolides.