Emakeelenädala tunnustamine 25. märts eliisa.liias

Teisipäeval, 23. märtsil, said 1.-9. klasside õpilased tunnustused, kes olid väga head eesti keele tundjad emakeelenädala erinevates ülesannetes. Emakeelenädalal keskenduti nii sõnavarale kui ka õigekirjale. Õpilased said lahendada erinevaid ülesandeid häälikutundmisest, ortograafiast, sõnaliikidest, sõnamoodustamisest ja lausete järjestamisest. Kirjutati etteütluseid, tõlgiti tekste hiiu keelde, lahendati viktoriine ning korraldati ka ilukirjavõistlust.