"Elu on loomine" kunstinäitus "Tõeline jõud" 18. aprill eliisa.liias

Kärdla PK kunstiõpetaja Sulev usub ja soovib, et iga noor peab olema vaba ennast väljendama. Enda sisetunde usaldamine on kunsti sündimisel väga oluline. Tõeline jõud tuleb Sulevi arvates meid ümbritsevast loodusest ja austusest selle vastu. Sulev õpetab oma õpilasi palju nägema läbi disaini prisma. Disainida võib nööpnõelast lennukini.
Kus, milles, kelles või kuidas näevad Kärdla Põhikooli õpilased tõelist jõudu? Kas see on sarnane Juhan Viiding "Tõeline jõud" nägemusele? Seda saab külastaja näha kunstinäitusel, mille keskel toimub kontsertetendus "Elu on loomine".