Eesti Vabariigi Presidendi tunnustus 24. jaanuar Geilin Valk

Uudishimu päev on Vabariigi Presidendi algatus, mida esimest korda tähistati 2022. aasta 17. novembril. Päeva eesmärk on väärtustada uudishimu kui elukestva õppimise alust ning innustada tegevusi, mis inspireerivad igas vanuses inimesi silmaringi avardama ja uusi teadmisi ning oskusi omandama.

Õpetaja Stiina Kütt toetas uudishimu päeval õpilaste karjääri kujundamise pädevusi - 9. klassi õpilased osalesid töövarjupäeval ning tutvusid kohalike ettevõtete ning erinevate ametitega, 8. klassi noori võttis vastu ja kostitas inspiratsiooni ning maitsvate ampsudega Kivikala ja võrk.

Jätkuv uudishimu ja väärt kogemused aitavad tulevikuks purjeid seada!

Oleme tänulikud president Alar Karise tunnustuse eest.

Uudishimu päevast saab lugeda rohkem infot siit:

Jätkuv uudishimu ja väärt kogemused aitavad tulevikuks purjeid seada!

Oleme tänulikud president Alar Karise tunnustuse eest.

Uudishimu päevast saab lugeda rohkem infot siit: