Uudised

COVID-i olukorrast Kärdla Põhikoolis 01. detsember eliisa.liias


1. detsembri seisuga on Terviseameti andmetel Kärdla Põhikoolis COVID-isse haigestunud kokku 11 õpilast ja üks õpetaja. Haigestumine on toimunud järk-järgult ning lähikontaktsete õpilaste kodune isolatsioon lõppeb olenevalt juhtumist 3. - 6. detsembri vahel. Õppetöö toimub enamasti kontaktõppena. Distantsõppele jäävad nädala lõpuni 6ndad ja 7ndad klassid ning lisaks 3a klass. Loodame, et saame tavapärase õppe kogu koolile taastada uuel nädalal. Kindlasti võtame arvesse Terviseameti seisukohti meie olukorrast ja vastavalt sellele tegutseme.

Teeme kooliperega kõik endast oleneva, et veelgi paremini suuta viiruse levikut meie koolis ohjata ja samas vältida pikaajalist distantsõpet, mis ei anna kõige paremaid tulemusi.

Tugevat tervist kõigile!

Margit Kagadze

direktor

1. detsembri seisuga on Terviseameti andmetel Kärdla Põhikoolis COVID-isse haigestunud kokku 11 õpilast ja üks õpetaja. Haigestumine on toimunud järk-järgult ning lähikontaktsete õpilaste kodune isolatsioon lõppeb olenevalt juhtumist 3. - 6. detsembri vahel. Õppetöö toimub enamasti kontaktõppena. Distantsõppele jäävad nädala lõpuni 6ndad ja 7ndad klassid ning lisaks 3a klass. Loodame, et saame tavapärase õppe kogu koolile taastada uuel nädalal. Kindlasti võtame arvesse Terviseameti seisukohti meie olukorrast ja vastavalt sellele tegutseme.

Teeme kooliperega kõik endast oleneva, et veelgi paremini suuta viiruse levikut meie koolis ohjata ja samas vältida pikaajalist distantsõpet, mis ei anna kõige paremaid tulemusi.

Tugevat tervist kõigile!

Margit Kagadze

direktor