Brasiilia rütmid 09. november Geilin Valk

Kärdla Kultuurikeskuses kõlasid 9. novembril Brasiilia rütmid:

Marion Selgall – laul, löökpillid
Marcelo Chacur Politano – flöödid (pífano ja quena), akustiline kitarr, caipira, kitarr
Luiz Black – löökpillid, laul

Koos esitas trio brasiilia muusikat kogu selle värvikirevuses. Nende repertuaaris oli bossa novat ja sambat. Samuti Kirde-Brasiilia erinevaid rütme nagu maracatú, baião ja forró). Trio pani kuulajad endaga kaasa plaksutama ja laulma.
Aitäh õpetaja Ulvi Tammele, kes muusikalise kollektiivi Hiiumaale kutsus. Tegemist oli Eesti Kontserdi loeng-kontserdiga, mis on suunatud just koolinoortele.

Kärdla Kultuurikeskuses kõlasid 9. novembril Brasiilia rütmid:

Marion Selgall – laul, löökpillid
Luiz Black – löökpillid, laul