Alustas Kärdla Unicorn 2. grupp 17. märts eliisa.liias

Eelmisel nädalal alustas Kärdla Unicorn 2. grupp Helis Roosimaa juhendamisel. Tegemist on huvitunniga, mis on suunatud ainult tüdrukutele, et kasvatada nende huvi tehnika, robootika ja loodusteaduste vastu.

Selle nädala tunni teemaks oli liikumine ja mõte oli valmistada sellised riided, mida pimedas kasutada saaks (näeb ainult kriipsujukusid). Tüdrukud said töö käigus mõõta välja led-riba pikkused, lõigata led-riba õigest kohast katki, et seda oleks võimalik tinutada, liimipüstolit kasutades proovida liimida vajadusel led-ribad riietele, kui ka katta papist mask musta kartongiga. Maski lõikamisel kasutati vaibanuga. Samuti õppisid nad, kuidas ühendatud konnektorile lisada patareid (+ ja -). Suur osakaal oli meeskonnatööl ja see tuli õpilastel väga hästi välja.

Tüdrukutele väga meeldis. Tinutamisel oli abiks 8b klassi õpilane Raiko Post, kes aitas Unicornsi gruppi väga-väga palju.

Suur tänu õpetaja Helis Roosimaale Unicornsi 2. gruppi juhendamise eest.

Suur tänu õpetaja Helis Roosimaale Unicornsi 2. gruppi juhendamise eest.