1.-3. klasside ettelugemise päev 31. jaanuar eliisa.liias

30. jaanuar on eesti kirjanduse päev, millega väärtustatakse eesti kirjanduse tüvitekste ja tänapäeva kirjandust ning pööratakse tähelepanu kirjanike rollile Eesti kultuuris ja ühiskonnas.

30. jaanuar on A.H.Tammsaare 145. sünniaastapäev. Eile toimus selle puhul 1.-3. klasside õpilastel ettelugemise päev. Oli väga põnev ja meeleolukas kuulamine. Päeva võttis kokku viktoriin. Kõige paremad vastajad said ka auhinnad.

Suured tänud meie armsatele 1.-3. klassi õpetajatele Merikesele, Lilile, Karinile, Kristelile ja Ruthile päeva korraldamise eest!