Südamenädal 2024 05. aprill Vivian Tülp

Trimmijooks
* Eesmärk on liikuda värskes õhus jalgsi või rattaga.
* Trimmijooks on suunatud nii Kärdla Kooli õpilastele kui ka kollektiivile.

Trimmijooksus on määratud 2 punkti: laululava pargis lava peal ja Kärdla sadamas „Korgi” ees varju all. Mõlemas kohas asub koolilaud, mille sahtlis on registreerimisleht ja pliiats (NB! Võta oma pliiats ka igaks juhuks kaasa!), kuhu osaleja märgib oma nime, saabumise kellaaja ja liikumisviisi (jalgsi, rattaga). Osaleja peab käima päeva jooksul (kuni õhtul kella 20.00-ni) mõlemas punktis ja oma nime mõlemas punktis ka kirja panema.
Ainult ühe punkti läbimine võistlusarvestusse ei lähe. Igal õhtul korjatakse päevased nimekirjad kokku, peetakse üldarvestust, järgmisel päeval on uus paber nimede kirjapanemiseks. Pühapäevaks (21. aprilliks) selguvad aktiivsemad liikujad.
Neid premeeritakse. Võistlus on individuaalne.

15.-21. aprill
Joonista oma südamering (GPS-kunst)
GPS-kunst lõimib erinevaid oskusi: kunstilooming, matemaatilised võimed, liikumine, tehnika kasutamine, ajaplaneerimine.

Vaja on nelja osapoolt:
* maakera
* satelliitnavigatsioonisüsteemi (näiteks GPS või GLONASS)
* inimest
* nutiseadet

Üldised ettevalmistused:
* Varu piisavalt aega!
* Vaata sissejuhatuseks www.err.ee lehelt GPS-kunsti tutvustavat videot: https://services.err.ee/media/embed/810462
* Pane valmis nutiseade, millel on GPS.
* Lisainfot GPS-kunsti kohta leiab lehelt: https://gpskunst.ee

Saada enda südameringist kuvatõmmis hiljemalt 21.aprilliks aadressile viviantulp@kardla.edu.ee.

15. aprill
Lõbusate vahetundide päev
* Võimlas saab mängida erinevaid sportlikke mänge.
* Raamatukogualal toimub vaimset tervist turgutav lugemis- ja kirjutamisvõistlus.
* Hässis saab vaadata lühifilme/-multikaid.

Tegevusi viivad läbi Kärdla Kooli õpilased, kes on seotud Erasmus+ projektiga “Valgustatud noored”.

16. aprill
Klassidevaheline kokkamisvõistlus
Sel päeval saavad kõik klassid proovile panna enda kokkamisoskused, et valmistada üks tervislik ja kiire vahepala, mis oleks ühtlasi ka soodne ja maitsev.
Koostisosad on kõigile üllatuseks, piiriks on vaid iseenda loovus.
Igast klassist on oodatud 3-liikmelised võistkonnad. Kokkamine toimub kell 13:45 söömaalal. Kõigil osalejatel võtta võimalusel kaasa oma põll!
Parima vahepala selgitab välja žürii.

17. aprill
Ringlev kevad

18. aprill
Jüripäeva teatejooks

Trimmijooks
* Eesmärk on liikuda värskes õhus jalgsi või rattaga.
* Trimmijooks on suunatud nii Kärdla Kooli õpilastele kui ka kollektiivile.

Neid premeeritakse. Võistlus on individuaalne.

15.-21. aprill

Joonista oma südamering (GPS-kunst)

Vaja on nelja osapoolt:
* maakera
* satelliitnavigatsioonisüsteemi (näiteks GPS või GLONASS)
* inimest
* nutiseadet

Üldised ettevalmistused:
* Varu piisavalt aega!
* Pane valmis nutiseade, millel on GPS.
* Lisainfot GPS-kunsti kohta leiab lehelt: https://gpskunst.ee

15. aprill
Lõbusate vahetundide päev
* Võimlas saab mängida erinevaid sportlikke mänge.
* Hässis saab vaadata lühifilme/-multikaid.

16. aprill
Klassidevaheline kokkamisvõistlus
Koostisosad on kõigile üllatuseks, piiriks on vaid iseenda loovus.
Parima vahepala selgitab välja žürii.

17. aprill
Ringlev kevad