Tunnustame sportlasi! 17. января Geilin Valk

Möödunud spordiaasta parimatest sai sedakorda enim tunnustust orienteerumine, kuid esile tõusid ka kõrgel tasemel purjetamine, kabe, murdmaajooks ja võrkpall.

Hiiumaa Spordiliit valis parimad sportlased rahvahääletuse teel. Tunnustusi jagas ka spordiliit Jõud. Pooltuhat hääletajat tunnistas parimateks sportlasteks noored orienteerujad, õe ja venna, Mia Esta ning Joosep Esta

Parim noortevõistkond on N18-20 teatenaiskond, mille koosseisus on meie 7a klassi Marta Maripuu.

Aasta naissportlaseks kuulutati kabetaja 9b klassi Kätlin Mast, kes on Hiiumaad esindanud nii Euroopa kui maailmameistrivõistlustel.

Oleme rõõmsad, et meie koolis õpivad nii tublid ja andekad lapsed!

Koolipere soovib õnne kõikidele võitjatele!

Allikas: Hiiu Leht

Oleme rõõmsad, et meie koolis õpivad nii tublid ja andekad lapsed!

Koolipere soovib õnne kõikidele võitjatele!

Allikas: Hiiu Leht