Luule-ja muusikaõhtu "Vihmal on ilus hääl" 20. сентября eliisa.liias

Neljapäeval, 16. septembril, toimus Kassari Kultuurineljapäevade 8. hooaja lõpetamine. Orjaku sadama külamajas. Selle puhul toimus luule-ja muusikaõhtu "Vihmal on ilus hääl", mis oli pühendatud Jaan Kaplinskile. Laval kohtusid Kärdla Põhikooli Mudilaskoor ja Kärdla Muusikakooli noored muusikud. Luulet lugesid õpetajad ja lapsevanemad.
Suur aitäh kõikidele esinejatele ning suur suur aitäh ka õpetaja Raili Kaibaldile, kes korraldas selle imelise õhtu!