Kärdla kooli kokkutulek - tänusõnad 23. августа eliisa.liias

Aitäh teile, et muutsite Kärdla kooli kokkutuleku meeldejäävaks sündmuseks, mida meenutada veel aastakümneid hiljem. Kohtume uuesti 2025 aastal, mil tähistame juubelit - Kärdla kool 195!

Täname esinejaid
Erkki-Sven Tüür
Kata-Riina Luide
Karmen Telvik duo
Uku Suviste ja bänd
Tiiu Heldema ja Margus Tabor
DJ Kyka (Jürgen Pärnsalu)
DJ Mihkel Eller
DJ Aaro Põder
DJ Taavo Soodla
õhtujuht Raido Saar

Täname toetajaid
Mihkel Eller ettevõttest Peod.ee, Merily ja Taago Heinmaa Celebrate Groupist, Yachts Service, ATV Transpordi AS, Nuutri Puhkemajad, Hiiu Autotrans, Kristjan Linkov, Martin Kagadze, IOR concrete, Filter Plus OÜ, Hiidlaste Koostöökogu ning kõik teised Kärdla kooli vilistlased, ettevõtted ja vabatahtlikud, kes andsid enda panuse piduliku galaõhtu õnnestumiseks.

Aitäh Hiidlaine, El Jefe Beach Bar, Butterfly, Linnumäe Resto

Täname südamest Eliisa Liiast, kes ohjas sündmust algusest lõpuni ja Andre Krooni kõikide jooksvate küsimuste lahendamise eest.

Foto: Argo Nurs

Täname esinejaid
Erkki-Sven Tüür
Kata-Riina Luide