Hiiumaa kindakirjad piparkoogist käpikutel 21. декабря eliisa.liias

Hiiumaa Köök ja Pagar ning Elamuskeskus Tuuletorn - Windtower Experience kutsusid sel aastal Hiiumaa koole meisterdama käpiku-kujulisi piparkooke ning kaunistama neid Hiiumaale omaste mustritega. Kärdla Põhikooli õpilased võtsid kindakirjad raamatust "Hiiumaa kindad", mille autorid on Sirje Juurikas ja Anu Pink. Kokku on Elamuskeskuse Tuuletornis uudistamiseks enam kui 40 eripalgelist piparkooki.
Aitäh juhendajale Sirje Juurikale, Hiiumaa Köök ja Pagarile ning Elamuskeskus Tuuletorn - Windtower Experiencele.

Rohkem infot: http://www.hiiumaapagar.ee/piparkooginaitus/